38 YILLIK TECRÜBE

HAKKIMIZDA

Kocaeli Metal Depo 1980 yılında Kocaeli İzmit Körfez sanayi sitesinde kuruldu. Faaliyetlerine günün şartlarına ve ihtiyaçlarına uygun galvaniz yakıt depoları üretimi ile başladı. 2005 yılına kadar bu adreste faaliyetini sürdürdükten sonra, Kartepe OSB deki 9000m2 açık 2500m2 kapalı alandan oluşan yeni tesisine taşınmış ve kapasitesini 10 katına çıkarmıştır.

     Sektördeki hızlı değişime paralel gelişimini sürdürmek için üretim teknolojilerini yenilemiş ve ihtiyaç duyduğu yetişmiş insan gücü için eğitimler ile insana yatırım yapmaktan çekinmemiştir. Yetişmiş insan gücünün desteği ile talepleri mercek altına alarak ürün gamını genişletmiş ve yeni yatırımlarına yön vermiştir.

     Gerek yurt içi gerek uluslararası pazarlarda genişleme politikasına destek için kalite standartlarını yükseltmeye önem vermiş, gerekli sertifikaları almış ve yenilerini eklemek için çalışmalarını sürdürmektedir. Avrupa ve Orta Doğu pazarında hızla pazar payını artırmakta. Robot ve otomasyon teknolojisi ile donatılmış makine parkuru hızlı ve seri üretime geçişi hızlandırmış, uzun soluklu AR-GE çalışmaları ile de araçların aero-dinamik yapısına uygun ürettiği metal yakıt depoları piyasada aranılan ürenler arasında yerini almıştır.

     ISO 9001 kalite belgesi güvencesi ile son teknoloji ile donatılmış tesislerinde ürettiği yakıt tanklarını uzman kadro tarafından araç üzeri montajını da gerçekleştirmektedir.

Zamanında teslimat

Teslimatlarımızı tam zamanında yapma sözünü veriyoruz.

Sürekli ARGE

Ürünlerimizi iyileştirmek için devamlı AR-GE çalışmalarına bütçe ayırıyor ve çalışanlarımızı eğitiyoruz.

Hedeflerimiz

Düşen üretim maliyetine karşılık, ürün kalitesini artırmayı,
Oluşabilecek hataları gerçekleşmeden belirleyip önlemeyi,
Gerçekleşen hataların tekrarını önlemeyi,
Sürekli iyileştirme ile ilgili çalışmaları devam ettirmeyi,
Güvenli bir çalışma ortamı sağlamayı hedefleriz.

Sürdürülebilirlik

Küresel sistemi, ekolojiyi, ekonomiyi, enerjiyi (vs.) korumak için tüm gerekli eğitim, belge ve önlemleri alıyoruz.

Aracınıza ve ya filonuza en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun

©2017 Tüm hakları saklıdır.

Mersis no: 0565053675300016
Ticaret sicil no: 16138-24101

İLETİŞİM

+90 (850) 885 28 83

info@kmd.com.tr
kocaelimetaldepo@hs01.kep.tr
Whatsapp